Список резерву порожній

Про компанію

Якщо справжні професіонали роблять все, що від них залежить, вони повинні повністю покладатися на своїх партнерів і довіряти їм. Як надійний партнер компанії Stihl, Магазин СіверІнструмент максимально відповідає професійним вимогам своїх партнерів. Співробітники СіверІнструмент - справжні професіонали, які завжди допоможуть вам з вибором необхідного для Вас інструменту, детально розкажуть про його явні та приховані переваги та особливості роботи з ним.

Дотримуючись вимог головної компанії, СіверІнструмент пропонує системні рішення, які значно збільшують потенціал придбаного у нас обладнання. Це робиться за рахунок ідеально підібраного інструменту та приладдя. І все це зі знаком якості Stihl.

Безпека та захист кожного користувача для компанії Stihl не просто слова. Тому Stihl-центр пропонує рішення, що поєднують продуктивність та безпеку для користувача. Якщо ж виникає проблема, сервісний центр СіверІнструмент готовий завжди допомогти всім нашим клієнтам, будь то постачання запасних частин, збільшення гарантії або кваліфікований ремонт. Все це робиться для того, щоб наші клієнти могли якнайшвидше повернутися до своєї роботи. Ми пропонуємо професіоналам широкий спектр потужних інструментів для застосування у найскладніших умовах.