Список резерву порожній

Повернення

Повернення товару


Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете у протягом 14 днів з моменту покупки повернути товари, придбані у нашому магазині.

Повернення здійснюється за умови виконання всіх норм передбачених Законом.


Умови обміну/повернення товару належної якості

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Споживач має право обміну товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, крім дня купівлі.


Обмін товару належної якості здійснюється якщо:

- збережена повна комплектація є документ, що підтверджує покупку;

Роз'яснення:

Товарний вид: Новий товар поставляється в заводській упаковці, це є одним з факторів визначення товарного вигляду. Наявність упаковки є обов'язковою, як і відсутність на ній пошкоджень. Також повинні бути відсутні потертості, подряпини та інші пошкодження на виробі.

Пломби, ярлики та розрахункові документи: Також цей пункт відноситься до товарного вигляду. Якщо при поверненні ви втратили документ, інформаційні дані або зірвали пломбу на товарі - магазин має право відмовити клієнту у поверненні. Розрахункові документи необхідно надавати оригінал чека та гарантійного талона для повернення коштів.

Не використовувався: Вся продукція постачається у новому вигляді. Перевірити, чи товар був у використанні чи ні, може авторизований сервісний центр або менеджер магазину. У разі виявлення слідів використання магазин має право відмовити клієнту у поверненні.

Аксесуари, витратний матеріал підлягають поверненню у нерозпакованому вигляді. Якщо є сліди відкриття упаковки та/або спроби вторинної запакування - товар поверненню не підлягає.


Умови обміну/повернення товару неналежної якості


Стаття 8. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»: У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в терміни, встановлені законодавством, має право вимагати:

пропорційного зменшення ціни;

безоплатного усунення недоліків товару в розумний термін;

відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, яке задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті), доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто чи через свого представника.